سلام :)

+ لیست فیلم ها رو به روز کردم، توی این 6 ماهه حدود 80 تا فیلم جدید دیدم. این لیست، یه فایل اکسله که اگر دقت کنید پایینش چندتا تب داره. فیلم خارجی/ انیمیشن/ سریال/ گزیده فیلم/ فیلم ایرانی/ فیلم ایرانی رو کلا در نظر نگیرید، ندیدم و نمی بینم هم. توی قسمت فیلم های خارجی، سال انتشار و امتیاز IMDb رو زدم و در آخر امتیازی که خودم بهش دادم رو. 7 یعنی خوب، 8 خیلی خوب، 9 عالی و 10 یعنی مورد علاقه ام بوده.  اسم فیلم رو اگه گوگل کنید، ژانر و یه توضیح مختصری ازش به دست میاد. خلاصه اگر پیشنهاد فیلم خواستید، فکر میکنم به دردتون بخوره. :)

+ و اما از پارسا کوچولو

به شدت دلبر و گوگولی و خوردنی شده. وقتی خوابه دلم واسش تنگ میشه و دلم میخواد بیدار شه. وقتی بیداره، خداخدا میکنم بخوابه و بذاره به کارام برسم :)) فکر کنم همه ی مامانا دچار این تناقضات میشن :دی

+ شبا خوب میخوابه و بی نهایت خدارو شاکرم.خواب 7-8 ساعته که ندارم ولی همین 3-4 ساعت پشت سرهم خستگی از تنم در میکنه.

+ باید خونه تی رو هم شروع کنیم. امسال واقعا دلم میخواد خونه تی کنم چون توی این یه سال، با بارداری و بچه داری، دل به خونه نسپردم و فکر میکنم به توجه ام نیاز داره :| مسئله اینه که یه جا رو که شروع کنم دلم میخواد تا تموم نشده بلند نشم و با وجود بچه این مهم، امکان پذیر نیست! 

+ امسال اولین عید با کوچولوی 5 ماهه مونه. قشنگه. :)

113 روز و فیلم :)

لیست فیلم ها

فیلم ,رو ,  ,یه ,دلم ,فکر ,فکر میکنم ,میکنم به ,خونه تی ,توی این ,دلم میخواد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

mohamadsssss پسران فراتر از گل فیلیمو تونز elisa فروشگاه اینترنتی دیجی کالا پارس09035059158 پیچک فرکتال کتابدارانه و دانش شناسانه بیندیشیم... رسانه هنرمندان بلوچ 76522942 بهترین بلاگ من